0
Wysyłka w 24h
Kurier 11 zł, bezpłatnie od 200 zł
Paczka w ruchu od 6 zł, bezpłatnie od 150 zł
Paczkomat 10 zł, bezpłatnie od 150 zł
Paleta 120 zł, bezpłatnie od 1500 zł

Kallos Cosmetics

Kallos Cosmetics to firma założona w 1978 roku przez Janosa Kallos. Firma prowadzona jest wspólnie z dwoma córkami dzięki czemu rodzinna firma rozwinęła się osiągając ogromną popularność i uznanie.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji ciała i włosów cieszą się ogromną popularnością na Węgrzech, gdzie jest wiodącą marką profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów oraz w wielu europejskich krajach w tym Polsce.

Firma Kallos jest znana z produktów o bardzo wysokiej jakości i dbałości o atrakcyjne opakowania a jednocześnie zapewnia atrakcyjne i przystępne ceny swoich wyrobów. Asortyment produktów jest bardzo szeroki dzięki czemu trafia w gusta i potrzeby różnych ludzi. Mimo to marka w dalszym ciągu się rozwija oferując coraz to nowe produkty wychodzące na przeciw coraz większym wymaganiom klientów a często idące o krok na przód wyznaczając nadchodzące trendy.

Kallos od lat dostarcza rewelacyjne i rewolucyjne produkty będące odzwierciedleniem potrzeb rozwijającego się rynku kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałymi produktami w przystępnych cenach.

Kallos Cosmetics

Kontakt ze sklepem