X

Bezpłatna dostawa od 150 zł dla zamówień przedpłatą.

Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu świat perfum i zapachów był tylko marzeniem wielu nastolatków. Kolorowe flakony czy butelki z dezodorantami były przeznaczone tylko dla dorosłych. Na szczęście wszystko gna do przodu i na rynku jest obecnie mnóstwo zapachów dedykowanych właśnie dzieciom. A co je wyróżnia? Przede wszystkim dziecięce zapachy zapakowane są w kolorowe flakony i często można na nich znaleźć ulubione postacie z bajek. Ponadto tylko tutaj znajdziemy prawdziwy zapach gumy balonowej, waty cukrowej, coli czy lodów waniliowych. Co ważne nie musimy się obawiać o to, że te produkty są szkodliwe, ponieważ w perfumach i dezodorantach przeznaczonych dla dzieci stosuje się zupełnie inne kompozycje składników niż w tych dla dorosłych. Takie kosmetyki to doskonały pomysł na prezent na Dzień Dziecka czy pod choinkę. Na pewno ucieszy się z niego niejedna dziewczynka, która chce tak jak jej mama pięknie pachnieć. W naszym sklepie do wyboru macie perfumy i dezodoranty dla dzieci znanej i cenionej od lat marki Bi-es oraz La Rive. 

Słodkie zapachy dla dzieciaków 

Każdy z nas pamięta z dzieciństwa zapach gumy balonowej czy waty cukrowej. Teraz możemy przenieść się w czasie, dzięki takim zapachom zamkniętym w kolorowe flakony. Nasze dzieci także je pokochają. Dziecięce kompozycje zapachowe tworzone są przede wszystkim na bazie owocowych składników, takich jak truskawka, malina czy pomarańcza. Wiele z nich pachnie wanilią, czekoladą czy colą. Takie zapachy na pewno dodadzą naszym pociechom energii i wigoru. Ponadto pamiętajmy, że każda mała dziewczynka na początku chce wyglądać i zachowywać się jak jej mama. Takie perfumy to doskonały pomysł na zabawę, na przykład w kosmetyczkę. Marka Bi-es zadbała nie tylko o niezwykłe zapachy, ale również o opakowania. Na flakonach perfum znajdziecie wiele znanych postaci z bajek, m.in.  Violettę, Ever After High, Myszkę Mini, Hot Wheels, Barbie, Angel Cat Sugar Hello Kitty czy Frozen. 

Perfumy i dezodoranty dziecięce to super prezent

Ciągle żyjemy w biegu i mamy coraz mniej czasu na przyjemności. Nasze dzieci mają mnóstwo zajęć pozaszkolnych. Każdego dnia wozimy je na basen, piłkę nożną, zajęcia z języka angielskiego czy jazdę konną. Jednak czasem musimy zwolnić i odsapnąć od codziennności. Mamusie chętnie wyruszają wtedy na zakupy. Przymierzają sukienki, rozmawiają przy kawie z przyjaciółkami, szukają nietuzinkowych zapachów. Takie małe przyjemności sprawiają wiele radości. Nie możemy zapominać jednak o naszych maluchach. Warto im czasami wręczyć prezent bez okazji. Doskonale sprawdzą się wtedy właśnie perfumy czy dezodoranty dla dzieci. W naszym sklepie znajdziecie oprócz tego mgiełki dla dzieci, wody perfumowane dla dzieci oraz dezodoranty perfumowane. Wszystko jest pięknie zapakowane, a ceny są bardzo przystępne. Dezodoranty można już kupić od 6 złotych. Dla rodziców to nie jest duży wydatek, a radość z takiego prezentu na pewno będzie wielka. Jednak zanim kupimy taki drobiazg, dopytajmy dziecko, jaka jest jego ulubiona bajka. Wtedy satysfakcja będzie jeszcze większa. 
 




MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018