X

Bezpłatna dostawa od 150 zł dla zamówień przedpłatą.

MAX

Reklamacje i zwroty

https://www.maxdrogeria.pl/reklamacje-i-zwroty-r31 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles

Zwrot produktów

Jeśli dokonali Państwo zakupu niezwiązanego z działalnością gospodarczą lub zawodową (jako konsumenci) przysługuje Państwu prawo do zwrotu produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Produkty muszą być pełnowartościowe i kompletne. Zwrot produktów odbywa się na koszt klienta.

Produkty należy wysłać na adres naszej siedziby wraz z oświadczeniem odstąpienia. Przed wysłaniem produktów prosimy o przesłanie informacji o odstąpieniu od umowy przez wiadomość e-mail.

Adresy e-mail do kontaktu: biuro@maxdrogeria.pl lub biuro@czystysklep.pl

Adres do wysyłki zwrotów:

Max, ul. Podmiejska 19, 19-300 Ełk

Nie przyjmujemy niezamówionych przesyłek płatnych za pobraniem.

Odsyłając towar należy podać wszystkie dane w formularzu, zwrot należności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu towaru, nie później niż 14 dni od jego otrzymania.

Druk odstąpienia od umowy można pobrać tutaj

Reklamacje

Zakupione produkty można reklamować w ciągu 2 lat od zakupu (otrzymania towaru) na podstawie gwarancji lub rękojmi.

Zgłoszenia reklamacyjne  z opisem problemu proszę wysyłać przez pocztę e-mail na adresy: biuro@maxdrogeria.pl lub biuro@czystysklep.pl .  Na zgłoszenia będziemy reagować jak najszybciej  tak aby nie przekroczyć ustawowych 14 dni na załatwienie reklamacji. Reklamację rozpatrujemy stosując się do obowiązujących przepisów prawa zgodnie z którymi możliwe są: naprawa, wymiana, obniżenie ceny lub odstąpienie od umowy.

Wymiana i odbiór produktów wadliwych i uszkodzonych odbywa się na nasz koszt, prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzgodnienia sposobu odbioru i dostarczenia produktu do serwisu.

Jeśli produkt posiada gwarancję producenta zalecamy aby zgłaszać się bezpośrednio do autoryzowanych punktów serwisowych danego producenta ponieważ znacznie skraca i upraszcza to procedurę reklamacji. Lista punktów serwisowych podana jest w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018