X

Teraz darmowa dostawa kurierem dla wszystkich zamówień od 100 zł przy przedpłacie !!

MAX

Gold Drop

3
1782 5901474027027 Dostępne: 56 szt. Gold Drop
Cena brutto: 3,46 PLN
3.46 PLN
04081 5901474004066 Dostępne: 35 szt. Gold Drop
Cena brutto: 8,93 PLN
8.93 PLN
Wysoce skuteczny środek do pielęgnacji mebli o przyjemnym zapachu białych kwiatów. Płyn doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia i ślady pozostawiając warstwę ochronną zabezpieczającą przed ponownym zabrudzeniem. Dzięki
1788 1788 Dostępne: 0 szt. Gold Drop
Cena brutto: 4,71 PLN
4.71 PLN
- +

Współcześnie zwraca się uwagę na to, by produkty łączyły w sobie wiele rozmaitych cech np. preparaty do czyszczenia i dezynfekcji powinny być nie tylko skuteczne, ale i łatwe w użyciu i przyjazne dla środowiska. Tak właśnie jest w przypadku detergentów marki Gold Drop. Polski producent posiada w swojej ofercie chemię gospodarczą, a także środki myjące, czyszczące oraz myjąco-dezynfekujące. Jednymi z bestsellerowych produktów są antybakteryjne żele do rąk. Przy pomocy preparatów Gold Drop bez problemu wyczyścisz i zdezynfekujesz wiele rozmaitych powierzchni. Firma posiada w swojej ofercie różne serie produktów m.in. Gold Wax oraz Window Plus. 

Środki do dezynfekcji powierzchni Gold Drop

Dezynfekcja powierzchni wcale nie musi być trudna i zajmować wiele czasu. Wystarczy się do niej dobrze przygotować. Sprzymierzeńcem w walce z drobnoustrojami jest płyn czyszcząco-dezynfekujący Gold Drop. Środek przywraca olśniewającą czystość powierzchniom drewnianym, lakierowanym oraz ceramicznym. Nadaje się także do czyszczenia ścian, paneli i tworzyw sztucznych. Użycie płynu nie wymaga od Ciebie żadnego wysiłku, a zanieczyszczenia znikają w mgnieniu oka. Detergent posiada działanie biobójcze oraz bakteriobójcze, dzięki czemu likwiduje i zapobiega rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów. Przy czyszczeniu mebli sprawdzi się z kolei środek Gold Wax, który znakomicie usuwa wszelkie zabrudzenia. Ponadto właściwości elektrostatyczne produktu pomagają pozbyć się kurzu i zapobiegają jego ponownemu osiadaniu. 

Dezynfekcja dłoni – antybakteryjne płyny

W obecnych czasach dezynfekcja dłoni jest absolutną koniecznością. Ułatwią ją produkty z linii Gold Drop, które skutecznie oczyszczają skórę dłoni. Preparaty powstały na bazie alkoholu, którego zawartość wynosi ponad 60%. Płyn nie wymaga użycia wody. Aby produkt nie wysuszał i nie podrażniał skóry, wzbogacono go o witaminy A, E i F oraz wyciąg z aloesu. Substancje posiadają silne działanie nawilżające, dzięki czemu nawet przy częstym użyciu preparatu, skóra wciąż pozostaje miękka w dotyku. Dostępne jest opakowanie o objętości 300ml oraz 5l. Pierwsze znakomicie nadaje się do plecaka albo torebki, z kolei drugie jest wykorzystywane do uzupełniania mniejszych dozowników np. w instytucjach publicznych, zakładach pracy, a także mieszkaniach. 

Płyn do mycia szyb Window

Chyba każdy z nas spotkał się z taką sytuacją, kiedy zamiast dostrzegać swoje odbicie w szklanej tafli, widzi jedynie smugi i zacieki, które skutecznie zniekształcają obraz. Powierzchnie wykonane ze szkła wymagają specjalnej pielęgnacji, którą mogą zapewnić detergenty marki Window. W linii znalazł się praktyczny pojemnik z rozpylaczem oraz wkłady o różnej objętości. Do wyboru jest nawet opakowanie o pojemności aż 5 litrów. Środki Window zostały stworzone na bazie alkoholu i amoniaku. Zawartość tego pierwszego sprawia, że płyn wyparowuje, z kolei amoniak jest odpowiedzialny za skuteczne usuwanie wyjątkowo uporczywych zabrudzeń. Po myciu powierzchnia zyskuje przejrzystość i blask. Środki Window znakomicie nadają się do czyszczenia powierzchni wykonanych ze szkła i ceramiki. 
 

MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018