X
MAX

Zimowe porządki – czas start!

https://www.maxdrogeria.pl/zimowe-porzadki-czas-start-r855 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/winter-cleaning.jpg

Przełom listopada i grudnia to doskonały czas na rozpoczęcie świątecznych porządków. Wydawać by się mogło, że to nieco za wcześnie, jednak termin ten ma wiele zalet. Przede wszystkim możesz rozłożyć wszystkie obowiązki w czasie. Sprzątanie na ostatnią chwilę powoduje frustrację i skutecznie niszczy przyjemny nastrój. Ponadto, jeżeli zajmiesz się porządkami już teraz, przed Świętami będziesz mógł skupić się na znacznie przyjemniejszych rzeczach. Od czego warto zacząć? Z pewnością niezbędne okażą się preparaty, dzięki którym sprzątanie stanie się banalnie proste.

Szybko i skutecznie – nawilżane chusteczki do sprzątania

chusteczki do sprzątaniaNawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni to prawdziwy przebój ostatnich lat. Dlaczego cieszą się aż taką popularnością? Są niezwykle łatwe w użyciu, a przy tym odznaczają się wysoką skutecznością. W ofercie znajdziesz zarówno produkty uniwersalne, jak i chusteczki przeznaczone do konkretnego rodzaju powierzchni. Z pewnością warto mieć w domu choć jedną paczkę chusteczek uniwersalnych. W grudniowym czasie ciężko o lepszy wybór niż chusteczki Presto o zapachu cynamonu i pomarańczy. W ten sposób, nawet sprzątając, poczujesz atmosferę zbliżających się Świąt. Produkt jest delikatny dla czyszczonych powierzchni, a równocześnie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Chusteczki nadają się m.in. do czyszczenia mebli, glazury, terakoty, ceramiki oraz paneli. Przydatne mogą okazać się taż antybakteryjne chusteczki Detox do czyszczenia rąk i powierzchni. Zawierają one antybakteryjny detergent myjący, który nie tylko skutecznie czyści, ale także eliminuje bakterie.

Uniwersalne środki do czyszczenia powierzchni

uniwersalne do czyszczeniaPrzy zimowych porządkach bardzo przydatny okazuje się także płyn uniwersalny. Do wyboru otrzymujesz całą gamę rozmaitych produktów, które różnią się pomiędzy sobą np. mocą działania, a także nutą zapachową. Jednym z bestsellerów jest cytrynowy płyn uniwersalny Sidolux. Preparat łączy w sobie wysoką skuteczność wraz z przyjemnym cytrusowym aromatem, który na długo utrzymuje się w pomieszczeniu. Z powierzchni znikają nawet wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo myte powierzchnie zyskują olśniewający blask. Płyn jest prosty w użyciu, a przy tym opakowanie starcza na długi okres czasu. Inną propozycją jest uniwersalny płyn do mycia posadzek Cluo. Formuła produktu została oparta na aktywnej sodzie, która słynie ze swoich właściwości czyszczących. Środek może być wykorzystywany do wszelkich powierzchni podłogowych np. do linoleum, paneli, PCV czy terakoty. Dodatkowym atutem produktu jest delikatny zapach mydła marsylskiego.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018