X
MAX

Zestawy kosmetyków dla dzieci

3
18002 5902734848710 Dostępne: 20 szt. Bi-es
Cena brutto: 27,79 PLN
27.79 PLN
25409 5902046287160 Dostępne: 239 szt. Jordan
Cena brutto: 14,76 PLN
14.76 PLN
25408 5902046287153 Dostępne: 2 szt. Jordan
Cena brutto: 14,76 PLN
14.76 PLN

Mały prezent na każdą okazję

Kto powiedział, że produkty do pielęgnacji nie mogą być prezentem dla dziecka? Co roku dziadkowie, przyjaciele i wujkowie zastanawiają się nad tym samym: co kupić dziecku na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka czy Boże Narodzenie? Na pewno warto przyjrzeć się zestawom kosmetyków dla dzieci. Po pierwsze, przy dużych okazjach takich jak święta lub urodziny fajny, kolorowy zestaw kosmetyków jest świetnym uzupełnieniem czegoś większego. Natomiast przy okazjach nieco mniejszych, takie jak zwykłe odwiedziny, na pewno warto pomyśleć o mniejszym prezencie dla dziecka znajomych lub rodziny. To może być świetna alternatywa dla zabawek i kolorowanek, których z całą pewnością dziecko ma już w domu całe mnóstwo. Zestaw pielęgnacyjny to niby nic wielkiego, ale w ten sposób pokażemy, że na dziecku nam zależy i chcemy, by na jego twarzy zagościł uśmiech. A kolorowy zestaw kosmetyków dla dzieci z ulubionym bohaterem z ulubionej bajki taki uśmiech na pewno wywoła. 

Zadbaj o higienę dziecka

Nie ulega wątpliwości, że higiena dziecka jest bardzo ważna - wpływa na jego zdrowie i bezpieczeństwo, ale też na samopoczucie i aktywność. W naszej ofercie znajdziesz zestawy pielęgnacyjne z dezodorantami, żelami pod prysznic i wodami perfumowanymi. Dla tych, którzy woleliby wręczyć małemu lub małej coś bardziej wyjątkowego, też mamy rozwiązanie. W zestawach znajdziemy ciekawostki takie jak płyny do kąpieli, kule musujące czy nawet pomadki dla dzieci, które sprawią, że prezent będzie niepowtarzalny, a zwykła poranna toaleta czy wieczorna kąpiel zamieni się po prostu w świetną, niepowtarzalną zabawę. Warto wiedzieć, że prezent dla dziecka w postaci zestawu kosmetyków to także prezent dla jego rodziców, bo rodzic i tak prawdopodobnie w podobne produkty się zaopatrzy.

Traf w gusta każdego dziecka

Zestawy kosmetyków dla dziecka nie mają nic wspólnego z nudą. Oferowane przez nas produkty są zapakowane w kolorowe pudełka marek, które zna chyba każde dziecko. Chłopiec na pewno będzie zadowolony z żelu pod prysznic Star Wars, dezodorantu z wizerunkiem dzielnego Spidermana, albo ulubionym samochodzikiem z popularnego filmu i serialu Autka. Oczywiście mamy też coś dla dziewczynek zarówno młodszych, jak i starszych. Która dziewczynka nie ucieszy się na widok Hello Kitty, księżniczek z Frozen, myszki Minnie czy kochanej przez wszystkich lalki Barbie? Nie ma chyba dziecka, które nie uśmiechnie się na widok postaci ze swojej ulubionej bajki czy filmu na pudełku pełnym fajnych niespodzianek.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zawsze dla dobra dziecka trzeba przykładać dokładną uwagę do tego, co mu dajemy i jakie produkty stosujemy do codziennej higieny oraz pielęgnacji. Wszystkie produkty, które znaleźć można w oferowanych przez nas zestawach są sprawdzone i bezpieczne. Każdy produkt jest atestowany i został dokładnie przebadany. Na każdym znajduje się też dokładna informacja o przeznaczeniu, składnikach aktywnych i przeciwwskazaniach w przypadku różnych nadwrażliwości skórnych lub alergii.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018