X
MAX

Tytan – niezawodne czyszczenie powierzchni

https://www.maxdrogeria.pl/tytan-niezawodne-czyszczenie-powierzchni-r872 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-tytan.jpg

Marka Tytan od lat cieszy się zaufaniem Konsumentów. Duża w tym zasługa skuteczności produktów oraz ich korzystnej ceny. Dzięki temu preparaty do czyszczenia powierzchni na co dzień są wykorzystywane w wielu gospodarstwach domowych. W ofercie producenta znajdziesz spory wybór płynów uniwersalnych oraz detergentów przeznaczonych do mycia konkretnych powierzchni.

Skuteczne płyny uniwersalne

płyny uniwersalnePłyn uniwersalny to produkt, który przydaje się w każdym domu. Preparat odznacza się wysoką skutecznością oraz przystępną ceną. To jedne z przyczyn, dla których Klienci często decydują się na zakup kilkulitrowych kanistrów produktu. W ostatnich miesiącach sporym powodzeniem cieszy się m.in. płyn uniwersalny Tytan Baking Soda. Detergent może być wykorzystywany do czyszczenia rozmaitych powierzchni. Nadaje się m.in. do podłogi, glazury, parapetów, szafek, ram okiennych, blatów kuchennych oraz mebli ogrodowych. Płyn błyskawicznie usuwa uporczywe zabrudzenia, niwelując przy tym nieprzyjemne zapachy. Przy tym wszystkim czyszczona powierzchnia zyskuje efektowny połysk. Jeżeli lubisz owocowe i orzeźwiające aromaty, idealnym wyborem jest uniwersalny płyn do mycia Tytan Słodka pomarańcza. Wśród popularnych produktów marki znalazł się również pięciolitrowy płyn do mycia WC. Środek posiada właściwości bakteriobójcze, a do tego skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia i osady.

Sprawdzone preparaty do czyszczenia powierzchni

preparaty do powierzchniPrzy czyszczeniu powierzchni kuchennych niezawodne okazuje się mleczko w sprayu. Preparat bez problemu usuwa przypalenia, zaschnięte jedzenie, tłuste plamy oraz inne uporczywe zabrudzenia. Ponadto środek może być z powodzeniem wykorzystywany do czyszczenia kuchenki, mikrofali, płyty grzewczej, blatów, szafek czy glazury. Preparat jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, a dodatkowo nadaje im subtelnego blasku. Z kolei do stali nierdzewnej przeznaczony jest Tytan Inox. Produkt może być stosowany do mycia i pielęgnacji stalowych elementów m.in. lodówek, mikrofalówek, pieców, płyt grzewczych, piekarników, gzymsów, balustrad czy stalowych elementów dekoracyjnych. Środek niezawodnie usuwa nawet wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Ponadto spray konserwuje stal nierdzewną. W ofercie marki Tytan znajdziesz też detergenty przeznaczone do mycia podłogi. Chętnie wybierana jest np. emulsja do podłóg. Środek może być bezpiecznie stosowany na powierzchnie wykonane z drewna, parkietów, płytek ceramicznych oraz tworzyw sztucznych.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018