X
MAX

Plastry nie tylko opatrunkowe

https://www.maxdrogeria.pl/plastry-nie-tylko-opatrunkowe-r673 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-plastry-opatrunkowe.jpg

Plastry opatrunkowe przydają się w rozmaitych przypadkach. Nic dziwnego, że stanowią stały element domowej, ale także samochodowej apteczki. Plastry chronią przed zanieczyszczeniem rany, ponadto hamują krwawienie. W sklepach coraz częściej można spotkać się nie tylko z klasycznymi plastrami, ale również z kolorowymi wariantami dla dzieci. Popularne stały się także plastry łagodzące ukąszenia oraz plastry na otarcia.

Plastry dla dzieci

plastry dzieciDzieci odkrywają świat poprzez zabawę. Nawet wyjście do ogrodu albo na plac zabaw może być wyjątkową przygodą. Jednak każdy odkrywca spotyka się czasem z przeszkodami, które stają się przyczyną skaleczeń i zadrapań. Na szczęście w ofertach sklepowych można znaleźć plastry dla dzieci. Produkty odznaczają się m.in. ciekawym wzornictwem, które sprawia, że maluchy chętnie zakładają plaster. Dostępne są warianty nawiązujące do popularnych bajek, ale także do świata zwierząt. Plastry Salvequick Aqua Block Kids charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem, ale także cennymi właściwościami. Plastry są wodoodporne, dzięki czemu nie przeszkadzają w myciu, a także podczas zabawy. Ponadto produkt odznacza się wysoką wchłanialnością, pozwala skórze swobodnie oddychać, co przyspiesza proces gojenia się ran.

Plastry łagodzące ukąszenia

plastry ukąszeniaWiosna i lato sprzyjają długiemu przebywaniu na dworze. Grillowanie, wyprawa na kajaki, a może spacer po lesie? Jest tak wiele możliwości, niestety większość z nich może zakończyć się nieprzyjemnymi ukąszeniami przez owady. Na szczęście na rynku są dostępne specjalne plastry, które łagodzą dotkliwe skutki ukąszenia. Dla dzieci znakomicie nadają się plasterki Expel Kids. Produkt jest bogaty w naturalne składniki aktywne, które tworzą barierę ochronną, zapobiegającą drapaniu oraz podrażnianiu skóry. Przy tym wszystkim plastry działają kojąco i chłodząco, dzięki czemu przynoszą ulgę podrażnionej skórze. Produkt posiada kolorowe wzory, które są atrakcyjne dla dzieci i sprawiają, że plaster może być także ozdobą. Popularne są również plastry Bros Amaris, które tworzą niewidoczną barierę ochronną podrażnionej skóry i zapobiegają jej dalszemu podrażnieniu. Ponadto produkt zmniejsza uczucie świądu, koi i chłodzi, a człowiek dzięki temu odczuwa natychmiastową ulgę.

Plastry na odciski i otarcia

plastry odciskiNowe buty często stają się przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości. Odciski, otarcia i pęcherze stają się źródłem bólu, którego często trudno jest się pozbyć. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na przyspieszenie procesu gojenia. Rozwiązaniem są plastry na odciski Salvequick Foot Care. Zawierają one krążek z kwasem salicylowym, który zmiękcza odcisk, a w konsekwencji pozwala na jego usunięcie. Plastry natychmiastowo przynoszą ulgę w bólu i zmniejszają uczucie dyskomfortu. Ta sama marka posiada w swojej ofercie również plastry na pęcherze i otarcia. Produkt został wykonany z hydrokoloidalnego materiału, dzięki czemu chroni stopy przed naciskiem i ocieraniem. Plastry przyspieszają gojenie się ran oraz zmniejszają ból. Mogą być zakładane także profilaktycznie.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018