WIADOMOŚĆ ZE SKLEPU
Przepraszamy ale ze względu na sytuację z koronawirusem i ogromną ilość zamówień od 6 kwietnia wstrzymujemy przyjmowanie nowych zamówień. W ciągu kilku dni wyślemy zaległe zamówienia i wrócimy do normalnej pracy. Przepraszamy za niedogdności. X
MAX

Pielęgnacja mebli drewnianych

https://www.maxdrogeria.pl/pielegnacja-mebli-drewnianych-r625 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-meble-drewniane.jpg

Meble wykonane z drewna zachwycają swoim majestatycznym wyglądem. Są one niezwykle trwałe, a do tego są w stanie zupełnie odmienić charakter pomieszczenia. Drewno sprawia, że mieszkanie wydaje na niesamowicie przytulne i człowiek aż chce w nim przebywać. Jednak, by zachować olśniewający wygląd mebli, należy je odpowiednio pielęgnować. W tym zadaniu pomogą specjalne środki, które dostępne są m.in. w formie sprayu, mleczka oraz nawilżanych chusteczek. Wśród tak szerokiej oferty z łatwością można znaleźć swój ulubiony produkt, który sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i skuteczne, a meble na długo zachowają perfekcyjny wygląd.

Aerozol do mebli drewnianych

aerozol do mebli drewnianychTradycyjnym środkiem do czyszczenia drewnianych mebli jest popularny aerozol. Ludzie pokochali ten typ produktów za ich skuteczność oraz łatwość w obsłudze. Często wybieranym sprayem jest Pronto Classic. Preparat pomaga pozbyć się śladów kurzu, pyłków oraz różnego rodzaju alergenów. Aerozol nie tylko czyści meble, ale również je pielęgnuje, konserwuje i nabłyszcza. Przy czyszczeniu powierzchni wykonanych z drewna naturalnego oraz tworzyw drewnopodobnych sprawdza się spray Pledge Classic. Wystarczy rozpylić środek na meblu, a potem przetrzeć go suchą szmatką. W ten sposób komody, szafki czy stoły odzyskają swój dawny blask, a dodatkowo zostaną zabezpieczone przed powtórnym osiadaniem kurzu.

Mleczka i płyny do czyszczenia mebli

mleczka i płynyPrzy czyszczeniu drewnianych mebli bardzo dobrze sprawdzają się także rozmaite mleczka i płyny. Skutecznie usuwają ślady kurzu oraz nawet wyjątkowo uporczywe zabrudzenia. Można zdecydować się m.in. na mleczko pielęgnacyjne marki Sidolux. Produkt posiada niezwykle delikatną konsystencję, która jest w pełni bezpieczna dla mebli. Z powierzchni szafy, krzesła czy biurka znikają nieestetyczne ślady kurzu. Mleczko czyści, ale również zabezpiecza przed ponownym osiadaniem kurzu. Przy tym wszystkim preparat posiada subtelny migdałowy zapach, dzięki czemu sprzątanie staje się znacznie przyjemniejsze. Podobne właściwości wykazuje płyn do czyszczenia powierzchni drewnianych Pronto Aloe Vera.

Ściereczki do mebli

ściereczki do mebliNawilżane chusteczki do czyszczenia mebli są absolutnym przebojem ostatnich lat. To produkt, który pozwala w szybki i prosty sposób przywrócić powierzchniom czystość. Do wyboru są m.in. ściereczki General Fresh, które zostały nasączone substancjami, dzięki którym meble odzyskają swój dawny blask. Do czyszczenia drewna i laminatów można wykorzystać chusteczki nawilżane Green Shield. Ściereczki bez problemu usuwają ślady kurzu, uporczywe zabrudzenia oraz tłuste plamy. Do tego powierzchnie zostają zabezpieczone przed ponownym osiadaniem kurzu. Znaczną popularnością cieszą się również chusteczki Presto, które znakomicie nadają się do czyszczenia mebli drewnianych, lakierowanych, a także wykonanych z materiałów drewnopodobnych. Formuła ściereczek została wzbogacona emulsją oleju silnikowego. Dzięki temu produkt nie tylko czyści, ale również ożywia kolor powierzchni.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018