X
MAX

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji jamy ustnej

https://www.maxdrogeria.pl/naturalne-kosmetyki-do-pielegnacji-jamy-ustnej-r721 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-naturalna-pielegnacja-jamy-ustnej.jpg

Higiena jamy ustnej odgrywa niezwykle ważną rolę w utrzymaniu dobrego zdrowia. Obecnie coraz więcej ludzi wchodzi w rolę świadomych konsumentów, którzy zwracają uwagę na składy produktów. Dzięki temu powodzeniem cieszą się preparaty, których formuła została oparta na naturalnych składnikach. Organiczne substancje znakomicie wzmacniają szkliwo i walczą z kamieniem nazębnym, a ponadto odświeżają oddech i mogą nawet wykazywać działanie wybielające. Znanymi markami, które produkują naturalne preparaty do pielęgnacji jamy ustnej, są m.in. Babuszka Agafia oraz Ecodenta i Natura Siberica.

Naturalne pasty do mycia zębów

naturalne pasty do zębówCoraz więcej osób stawia na produkty, które składają się z naturalnych składników. Zaufaniem konsumentów cieszy się m.in. marka Natura Siberica, której jednym z bestsellerowych produktów jest pasta do zębów 7 północnych ziół. Jej receptura została oparta m.in. na ekstraktach z szałwii amurskiej, stokrotki ałtajskiej, groszku aleuckiego, piołunu arktycznego, mięty daurskiej, koniczyny górskiej, a także tarczycy bajkalskiej. Zestaw ziół został skomponowany tak, aby dbać o zdrowie i wygląd zębów. Ponadto pasta wpływa korzystnie na stan jamy ustnej i dziąseł. Zioła balansują florę bakteryjną oraz wykazują działanie ochronne. Coraz większą popularność zyskują również organiczne pasty do zębów Babuszki Agafii. Cedrowa pasta zawiera w swoim składzie m.in. organiczny ekstrakt cedrowego propolisu, który zapobiega demineralizacji zębów, a ponadto działa łagodząco na wszelkie podrażnienia. Z kolei, zawarte w paście, enzymy mleczne niszczą szkodliwe bakterie, a kwiatowy pyłek pszczeli wykazuje działanie antybakteryjne. Dzieci z pewnością będą zachwycone poziomkową pastą Ecodenta. Pasta jest skuteczna, a do tego posiada przyjemny smak. W składzie produktu znalazł się m.in. ekstrakt marchwiowy, który wzmacnia zęby i zmniejsza ich nadwrażliwość.

Naturalne płyny do płukania jamy ustnej

naturalne płyny do ustPopularność zyskują nie tylko naturalne pasty do zębów, ale także płyny do płukania jamy ustnej. Jednym z najchętniej wybieranych produktów jest płyn od Babuszki Agafii. W składzie produktu znalazły się zioła syberyjskie oraz północne jagody. Innowacyjna formuła płynu odświeża oddech, uwalniając przy tym przyjemny jagodowy smak. Z powierzchni zębów zostaje usunięta płytka nazębna. Ponadto produkt wzmacnia dziąsła i chroni je przed krwawieniem. Sporo osób stawia również na wybielający płyn do płukania jamy ustnej Ecodenta. Formuła płynu została oparta na solach mineralnych, dębowym węglu oraz olejku miętowym. Kosmetyk działa wybielająco, a ponadto pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Przy tym wszystkim płyn zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018