MAX

Natura Siberica i Babuszka Agafia kosmetyki z Rosji

https://www.maxdrogeria.pl/natura-siberica-i-babuszka-agafia-kosmetyki-z-rosji-r545 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/natura siberica logo.jpg

Dalekie rubieże mroźnej Syberii, mimo że ludzie żyją tam już od tysięcy lat, wciąż pozostają pod wieloma względami dziewicze i nieodkryte. Właśnie dlatego znachorzy, zielarze i cyrulicy od setek lat upodobali sobie tamtejsze owoce natury – bo Syberia oferuje prawdziwe dary, które dzięki odpowiedniemu przetworzeniu i zmieszaniu w określonych proporcjach potrafią dać niesamowite efekty. Receptury marek Natura Siberica i Babuszka Agafia to właśnie kwintesencja niespotykanych mieszanek, które dadzą Ci pożądane efekty – głębokiej pielęgnacji, niesamowitego orzeźwienia i całkowitej odnowy biologicznej.

Natura Siberica kosmetyki z serca syberii

Natura Siberica to marka, która od 2007 roku skutecznie podbija rynek naturalnych kosmetyków. Rośliny, które pozyskują zielarze z estońskich i rosyjskich fragmentów Syberii, mają zbawczy wpływ na cerę, włosy, skórę, paznokcie i zęby. Syberia znana jest z tego, że aby tam przetrwać, trzeba wykazać się ogromną determinacją i pomysłowością. To właśnie te przymioty sprawiają, że naturalne kosmetyki Natura Siberica są opracowywane z taką starannością.

Natura Siberica kosmetyki

Jeśli Twoje włosy potrzebują odnowy i pielęgnacji, w serii Natura Siberica znajdziesz setki produktów właśnie dla Ciebie. Szampony odnawiające strukturę włosów, odżywki powodujące nabranie pięknych, naturalnych efektów wizualnych, czy wreszcie maski, które przy regularnym stosowaniu potrafią przywrócić do czasów świetności nawet najbardziej zniszczone ciężkimi chemikaliami włosy – to wszystko zapewni Twojej głowie pielęgnację, jakiej potrzebuje.
Twoje ciało także zasługuje na odrobinę naturalnej pielęgnacji. Natura Siberica bogata jest w produkty, które poprawią ogólny stan Twojej skóry na całym ciele. Dostępne są także specjalne odżywki do twarzy, maski i żele pod prysznic, dzięki którym poczujesz niezwykłe właściwości darów dalekiej Syberii. W ofercie znajdziesz również naturalne i hipoalergiczne mydła, sole do kąpieli, peelingi do rąk czy toniki oczyszczające. Dzięki tak bogatemu wyborowi w naturalnych metodach pielęgnacji ciała, marka Natura Siberica to dobry wybór dla każdej osoby chcącej zapewnić odrobinę dbałości dla świątyni, jaką jest własne ciało. Zbawczym właściwościom owoców Syberii towarzyszą też ich możliwości relaksacyjne. W końcu niecodziennie mamy okazję poczuć się, jak w środku pięknego, dziewiczego, syberyjskiego lasu iglastego.

Kosmetyki Natura Siberica w naszym sklepie link

Babuszka Agafia kosmetyki rosyjskie w zgodzie z naturą

Doskonałym wyborem dla osób chcących zadbać o naturalna pielęgnację włosów i ciała są też kosmetyki linii Babuszka Agafia. To linia produktów, która całymi garściami czerpie z setek lat doświadczenia syberyjskich zielarzy i zbieraczy owoców. Przez całe dekady ci ludzie niestrudzenie doskonalili techniki odpowiedniego łączenia bogactw Syberii tak, aby móc osiągnąć jak najlepsze efekty. Owocami ich pracy można dzisiaj cieszyć się dzięki kosmetykom naturalnym Babuszka Agafia.

Babuszka Agafia kosmetyki z rosji

W linii Babuszka Agafia znaleźć można receptury, które na pierwszy rzut oka wydają się dziwne. Szampony i odżywki do włosów bazujące na piwie, jajkach czy miodzie nie należą tutaj do wyjątków. Jednak wystarczy zaufać Babuszce Agafii tylko raz – po kilku użyciach przekonasz się, że czasem warto postawić na naturalne, sprawdzone metody opracowane przez prawdziwych znawców naturalnej pielęgnacji. W ofercie znajdziesz też peelingi do skóry, które poprawią jej kondycję i nadadzą wspaniałej miękkości, a także balsamy i płyny do kąpieli, dzięki którym poczujesz się jak w naturalnych, dziewiczym SPA. Natomiast kremy do rąk, stóp i twarzy marki Babuszka Agafia to oferta dla wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z naturalnych dóbr Syberii aby sprawdzić, że ich skóra będzie gładka, lśniąca i przyjemna w dotyku.

Kosmetyki Babuszka Agafia link
 


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018