X
MAX

Najlepsze kosmetyki do opalania

https://www.maxdrogeria.pl/najlepsze-kosmetyki-do-opalania-r820 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/0-opalanie.jpg

Wielu z nas przez cały rok czeka na wakacje. Jednak wysokie temperatury niosą ze sobą także sporo zagrożeń. Jedną z podstawowych zasad jest dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu. Inną niezwykle ważną rzeczą jest zabezpieczanie skóry kosmetykami z filtrami SPF. Zbyt długie przebywanie na słońcu może stać się przyczyną poparzeń słonecznych, chorób skóry oraz przebarwień. By odpoczynek stał się naprawdę błogi, warto wyposażyć się w odpowiednie kosmetyki, które uchronią Twoją skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Emulsja do opalania

emulsja do opalaniaPrzy opalaniu przeważnie pamiętamy o posmarowaniu ciała balsamem, jednak znacznie częściej zapominamy o zabezpieczeniu twarzy. Jest to niezwykle ważne, a przy tym staje się banalnie proste za sprawą specjalnie przystosowanych kosmetyków. Wśród nich można wymienić np. krem ochronny do twarzy od Kolastyny. Produkt zawiera wysoki filtr przeciwsłoneczny SPF 30 oraz filtry ochronne UVA i UVB. Krem zabezpiecza skórę przed poparzeniami słonecznymi, powstawaniem przebarwień oraz przed przedwczesnym starzeniem. Preparat został wzbogacony o witaminy A, E i F oraz nawilżający Collasten Complex. Do ochrony ciała sprawdzi się natomiast emulsja do opalania SPF 50 Kolastyna Aqua Aksamit. Kosmetyk doskonale chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Posiada lekką nietłustą konsystencję i szybko się wchłania. Twoja skóra zyskuje ochronę, a także jedwabistą gładkość. Produkt zawiera w składzie kwas hialuronowy oraz betainę. Zwłaszcza ta druga słynie ze swoich właściwości wzmacniających i silnie nawilżających.

Mgiełka i olejek do opalania

mgiełka i olejekChoć największym powodzeniem wciąż cieszą się balsamy i emulsje, to na rynku kosmetycznym dostępnych jest także coraz więcej produktów w innej formie. Przykładem może tu być mgiełka do opalania w sprayu Kolastyna Coconut Paradise. Sucha mgiełka ochronna zapewnia fotostabilną ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV, a także przed światłem widzialnym i promieniowaniem podczerwonym. Kosmetyk jest wodoodporny i piaskoodporny, dzięki czemu możesz cieszyć się urokami plażowania bez ryzyka poparzeń słonecznych. Dodatkowymi zaletami kosmetyku są system aplikacji 360 stopni oraz natychmiastowy efekt chłodzenia skóry. Mgiełka zawiera w składzie olejek kokosowy. Substancja ma działanie nawilżające, a do tego pozostawia na skórze przyjemny egzotyczny zapach. Inną propozycją od tej samej marki jest olejek Opalanie. To perfekcyjny wybór na wakacyjne wojaże. Produkt nie tylko zapobiega powstawaniu podrażnień i poparzeń słonecznych, ale przy tym także nawilża skórę i chroni ją przed nadmiernym przesuszeniem.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018