X

Bezpłatna dostawa od 150 zł dla zamówień przedpłatą.

MAX

Mycie naczyń i pielęgnacja zmywarki

https://www.maxdrogeria.pl/mycie-naczyn-i-pielegnacja-zmywarki-r947 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-zmywarki.jpg

Zmywarki zdecydowanie ułatwiają życie przejmując od nas część obowiązków. Aby naczynia były idealnie czyste należy pamiętać o kilku produktach dzięki którym będzie to możliwe. Jednak po pewnym czasie zdarza się, że naczynia pozostają brudne, a z wnętrza zmywarki unosi się nieprzyjemny zapach. To znak, że Twoja zmywarka wymaga porządnego czyszczenia. Na szczęście nie jest to długi czy skomplikowany proces, a pomogą Ci w nim specjalistyczne preparaty.

Kapsułki, sól i nabłyszczanie

mycie naczyńW utrzymaniu odpowiedniej czystości naczyń pomogą m.in. kapsułki do zmywarek Finish. Ich wielofunkcyjna formuła zapewnia doskonałą czystość mytych naczyń i ułatwia właściwą pielęgnację samej zmywarki. Jeżeli chcesz zapewnić zmywarce dodatkową ochronę koniecznie zwróć uwagę na sól do zmywarek Ludwik. Gruboziarnista sól niezawodnie zmiękcza wodę rozpuszczając osady z kamienia. W rezultacie w zmywarce nie osadza się kamień co zwiększa się jej wydajność pracy i żywotność. Sól w pełni się rozpuszcza w wodzie. Ten sam typ produktu znajdziesz również w asortymencie firmy Somat. Użycie soli wspomaga pracę urządzenia, a zarazem ma pozytywny wpływ na wygląd samych naczyń. Dzięki niej możesz zapomnieć o nieestetycznych smugach czy zaciekach. Warto też wyposażyć się w nabłyszczający płyn do zmywarek np. Ludwik Shine Active Power. Produkt zapewnia skuteczne i dokładne nabłyszczenie oraz odświeżenie naczyń. Środek zapobiega powstawaniu na naczyniach nieestetycznych zacieków i smug, a jego dodatkowym atutem jest przyjemny cytrusowy zapach. Produkt jest bezpieczny zarówno dla czyszczonych powierzchni, jak i dla środowiska.

Zmywarka również wymaga pielęgnacji

czyszczenie zmywarkiSystematyczne mycie wnętrza zmywarki gwarantuje skuteczną i długotrwałą pracę urządzenia. Pomóc w tym może płyn do czyszczenia zmywarek General Fresh Brilly Mint. Przy pomocy płynu niezawodnie wyczyścisz wszelkie filtry, przewody i dysze należące do zmywarki. Preparat radzi sobie nawet z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami. Przy jego pomocy pozbędziesz się tłustych plam, kamiennego osadu i resztek jedzenia. Produkt chroni urządzenie przed osadzaniem się kamienia, który może nawet spowodować poważne uszkodzenie zmywarki. Regularne stosowanie środków do czyszczenia zmywarki przynosi korzyści także w przyszłości. Dzięki takiej rutynie wydłuża się bezawaryjne działanie urządzenia. Jeżeli dodatkowo zależy Ci na długotrwałym zapachu, idealnym rozwiązaniem są odświeżacze do zmywarki. Chętnie kupowany jest m.in. Finish o aromacie limonki i cytryny. Produkt skutecznie niweluje przykre wonie, pozostawiając w ich miejscu orzeźwiający zapach cytrusów. Odświeżacz zachowuje wysoką skuteczność nawet przez 60 cykli zmywania.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018