X
MAX

Kremy z filtrem do twarzy

https://www.maxdrogeria.pl/kremy-z-filtrem-do-twarzy-r902 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00a-ochrona-skory.jpg

Promienie słoneczne poprawiają nastrój, a przy tym pobudzają organizm do produkcji witaminy D. Należy jednak pamiętać, że długotrwała ekspozycja na słońce może nieść ze sobą groźne konsekwencje. Brak stosowania filtrów ochronnych może prowadzić m.in. do pojawienia się podrażnień oraz alergii skórnych. Ponadto przyspieszeniu ulegają procesy starzeniowe, a skóra staje się odwodniona. Najniebezpieczniejszą konsekwencją jest rozwój zmian nowotworowych, które mogą prowadzić do pojawienia się czerniaka. Wszystkie te argumenty przemawiają za używaniem kremów z filtrem. Stosując krem z filtrem chronisz swoją twarz, a przy tym zapewniasz jej odpowiednie nawilżenie oraz pielęgnację. Jest to bardzo ważne zwłaszcza latem, kiedy niezwykle łatwo o odwodnienie skóry i pojawienie się podrażnień.

Kremy do twarzy SPF30

kremy SPF30Bogaty wybór kremów z filtrem posiada marka Kolastyna. Najczęściej wybierane są warianty SPF30 np. Kolastyna Opalanie Eko Ochrona. Kosmetyk zamknięty jest w niewielkim opakowaniu, które bez problemu zmieścisz w plecaku albo torebce. To idealny wybór na spacer. Krem posiada szerokie spektrum fotostabilnej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV. Filtr SPF30 niezawodnie chroni skórę podczas opalania. Dobrą wiadomością jest to, że kosmetyk posiada hipoalergiczną formułę, dzięki czemu może być bezpiecznie używany nawet przez osoby ze skłonnością do alergii skórnych. Produkt nie tylko chroni, ale również nawilża skórę, dzięki czemu po opalaniu unikasz nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów. Warto też zwrócić uwagę na opakowanie, które jest przyjazne środowisku i w 100% podlega recyklingowi. Inną propozycją od tej samej marki jest krem SPF30 Anti – Pollution. Kosmetyk zapewnia fotostabilną ochronę przed negatywnym działaniem promieniowania, a przy tym chroni skórę przed zanieczyszczeniami, zapobiegając tworzeniu się wolnych rodników pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Kremy do twarzy SPF50

kremy SPF50Jeżeli posiadacz wrażliwą skórę, na której bardzo łatwo powstają poparzenia słoneczne, najlepszym wyborem może okazać się ochronny krem do twarzy SPF50. Kosmetyk Kolastyna Opalanie zapewnia natychmiastową ochronę oraz nawilżenie skóry. Formuła kremu została opracowana specjalnie z myślą o wrażliwej skórze. W składzie produktu znalazł się organiczny olej z nasion konopi. Substancja znana jest ze swoich właściwości nawilżających oraz pielęgnujących. Badania kliniczne potwierdzają, że krem jest w pełni bezpieczny dla cery, a ponadto posiada wegańską formułę. Zaletą jest też bezzapachowa i wodoodporna konsystencja.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018