0
Wysyłka w 24h
Kurier 11 zł, bezpłatnie od 200 zł
Paczka w ruchu od 6 zł, bezpłatnie od 150 zł
Paczkomat 10 zł, bezpłatnie od 150 zł
Paleta 120 zł, bezpłatnie od 1500 zł

Joanna Ultraplex

Joanna Ultraplex

Twoje włosy potrzebują pielęgnacji?

Farbowanie włosów w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem życia niemal każdej kobiety. Powodów do farbowania włosów jest całe mnóstwo. Niechęć lub zwyczajne znudzenie swoim naturalnym kolorem włosów, chęć upodobnienia się do ulubionej gwiazdy filmowej, potrzeba zmiany w życiu, czy zwyczajnie próba odmłodzenia wizerunku. Nie od dziś jednak wiadomo, że farbowanie włosów wiąże się z ich niszczeniem.

Zadbaj o zniszczone włosy

   

Włosy farbowane regularnie nigdy nie będą tak zdrowe, jak naturalne. Często kobiety skarżą się na wzmożone rozdwajanie końcówek, nadmierną łamliwość włosów, czy wreszcie największy koszmar dla modnej pani – wypadanie całych strąków włosów podczas kąpieli czy czesania. Istnieją jednak pewne sposoby na to, by takie włosy wyglądały pięknie, były miękkie, a ich kolor wyrazisty. Wszystkie techniki farbowania włosów powodują ich wysuszenie, zmieniając strukturę włosa. Dbanie o włosy farbowane wiąże się więc ze stosowaniem specjalnych produktów, które uniemożliwiają blaknięcie koloru,zapobiegają przesuszaniu włosów i rozdwajaniu się końcówek.

Jest rozwiązanie

Produkty linii Joanna Ultraplex to odpowiedź na potrzeby pań, które często farbują swoje włosy i chcą je utrzymać w dobrej kondycji na bardzo długi czas. Ultraplex to innowacyjny system rekonstrukcji zniszczonych włosów. Odbudowuje mostki dwusiarczkowe, które łączą łańcuchy keratyny, wzmacniając ich strukturę.

Joanna Ultraplex

Krok pierwszy

Regeneracja zniszczonych farbowaniem włosów przebiega w technice UltraPlex w kilku etapach. Na samym początku warto zaopatrzyć się w system regeneracji włosów Joanna UltraPlex. Jest to nowoczesny preparat przeznaczony do regeneracji struktury włosów. Produkt odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosów dzięki czemu wzmacnia siłę i sprężystość włosów. Środek można dodać do farby lub rozjaśniacza co pozwala na pielęgnację włosów w trakcie zabiegów fryzjerskich oraz znacznie redukuje uszkodzenia włosów i zwiększa trwałość koloru. System regeneracji UltraPlex składa się z trzech produktów:

  • Aktywator 4g - odpowiada za odbudowę mostków dwusiarczkowych, głęboko wnika w głąb włosów, wzmacnia i ogranicza ich łamanie się.
  • Stabilizator 20g - wzmacnia i utrzymuje mostki dwusiarczkowe, zamyka łuski dzieki czemu włosy są sprężyste i błyszczące
  • Regenerator 20g - serum odżywcze poprawia kondycję włosów i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi

 

Joanna UltraPlex system regeneracji włosów

 

Dbałość każdego dnia

Nie trzeba łykać żadnych tabletek, ani codziennie pamiętać o aplikowaniu sprayu na włosy. Z systemem Joanna UltraPlex wystarczy, że koło prysznica postawisz sobie szampon utrwalający do włosów. Łagodny szampon delikatnie myje, a aktywne składniki zawarte w szamponie stabilizują mostki dwusiarczkowe we włosach. Używanie szamponu UltraPlex przedłuża i utrwala efekt kuracji, może być też stosowany do codziennej pielęgnacji włosów. Szampon nie zawiera SLS i SLES, barwników i silikonów.

Joanna UltraPlex szampon utrwalający 200ml

 

Odżywiaj, by zachować zdrowy wygląd

Kolejnym, bardzo ważnym etapem w kuracji włosów zniszczonych farbowaniem jest odżywianie włosów specjalnymi preparatami. Odżywka do włosów UltraPlex polecana jest do użycia po kuracji systemem regeneracji. Odżywka zastosowana po procesie regeneracji utrwala i przedłuża jego efekt zapewniając kompleksową regenerację, solidną ochronę i doskonałą kondycję. Doskonale sprawdzi się jako odżywka do codziennego stosowania po myciu włosów.

Joanna UltraPlex odżywka utrwalająca 100g

Dodatkową ochronę włosów zapewni serum odżywcze do pielęgnacji włosów osłabionych koloryzacją i rozjaśnianiem. Preparat chroni włosy przed uszkodzeniami i utrzymuje je w doskonałej kondycji. Serum odbudowuje strukturę włosa, zapewniając im siłę i sprężystość.

 

Joanna UltraPlex regenerator serum odżywcze 100g

 

Efekt? Zachwycający!

Nie oszukujmy się, farbowane i rozjaśniane włosy zawsze potrzebują pomocy. Szczególnie, gdy szybko nudzimy się aktualnym kolorem i często planujemy jego zmianę. Włosom należy się najdokładniejsza możliwa pielęgnacja i dbałość. Tę możliwość dają właśnie produkty Joanna UltraPlex, które stosuje się łatwo, szybko, a efekty są doprawdy zdumiewające. Szanuj swoje włosy i daj im pomoc, na jaką zasługują!


Kontakt ze sklepem