X
MAX

Jak skutecznie wyczyścić pralkę?

https://www.maxdrogeria.pl/jak-skutecznie-wyczyscic-pralke-r793 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-czyszczenie-pralki.jpg

Nastawiając pranie, zapewne każdy z nas spodziewa się, że po całym procesie ubrania będą czyste i świeże. Jednak, aby tak się stało, potrzebne są nie tylko detergenty przeznaczone do prania, ale i czysta pralka. W każdym urządzeniu gromadzą się zabrudzenia. Z czasem nieczyszczona pralka może stać się przyczyną zabrudzeń ubrań. Na szczęście obecnie na rynku dostępnych jest wiele preparatów dedykowanych specjalnie do czyszczenia pralki. Możesz zdecydować się m.in. na środki w formie płynu, żelu albo proszku.

Płyn do czyszczenia pralki

płyn do pralkiWśród popularnych środków do czyszczenia pralki można wymienić cytrynowy płyn marki Bryza. Preparat skutecznie usuwa zabrudzenia i nieprzyjemny zapach. W prosty sposób zyskujesz olśniewającą czystość i delikatny cytrusowy aromat. To produkt, który przyda się w każdym domu. Inną propozycją jest środek do mycia pralek ORO. Za sprawą detergentu pozbędziesz się m.in. kamienia i osadów z bębna, przewodów, grzałek oraz innych elementów pralki. Czysta pralka to także czyste i pachnące pranie. Płyny są niezwykle łatwe w użyciu, dzięki czemu cały proces nie zajmie Ci wiele czasu. Coś dla siebie znajdą również zwolennicy detergentów w formie żelu. Calgon Power Gel słynie ze swojej wysokiej skuteczności. Wśród zadań produktu znalazło się m.in. zmiękczenie wody oraz oczyszczenie pralki z rozmaitych zabrudzeń. Ponadto produkt zapobiega osadzaniu się kamienia i zapewnia przyjemny zapach świeżości.

Proszek do zmiękczania wody

proszek do pralekW wielu mieszkaniach występuje problem twardej wody. Specjalnie z myślą o pozbyciu się tego kłopotu stworzono proszki do zmiękczania wody. Jedną z propozycji jest Yplon Anti-Calc. Preparat skutecznie zmniejsza zawartość kamienia w wodzie, a ponadto chroni elementy pralki, które są zagrożone osadzaniem się kamienia. Dzięki temu zostaje przedłużona żywotność urządzenia. Przy tym wszystkim środek chroni pranie przed szkodliwym działaniem osadów. Innym popularnym produktem do zmiękczania wody jest proszek marki Calgon. Preparat przedłuża żywotność pralki i ma wpływ na zwiększenie jej wydajności. Jego kolejnym atutem jest minimalizowanie osadzania się brudu i pozostałości środków czyszczących na elementach konstrukcyjnych pralki. Ponadto proszek neutralizuje twardą wodę, zapobiega osadzaniu się kamienia i niweluje nieprzyjemny zapach. Jeżeli lubisz środki w formie proszku, na pewno przypadnie Ci do gustu także proszek do czyszczenia pralek Dr. Beckman. Podobnie, jak wcześniej wymienione detergenty, również ten produkt jest odpowiedzialny m.in. za zmiękczenie wody oraz neutralizację przykrych aromatów.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018