X

Teraz darmowa dostawa kurierem dla wszystkich zamówień od 100 zł przy przedpłacie !!

Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.

Są takie akcesoria, które okazują się potrzebne w każdym domu. Wśród nich z pewnością można wymienić worki na śmieci. Szeroki wybór tego typu produktów posiada w swojej ofercie marka Gosia. Producent słynie z bogatego asortymentu akcesoriów przydatnych w gospodarstwie domowym. Wśród bestsellerowych produktów można wymienić m.in. mopy z mikrofibry oraz wiadra z wyciskaczem. Worki na śmieci marki Gosia posiadają szereg cech, za sprawą których zyskały sobie uznanie Konsumentów. Wśród zalet worków można wymienić ich znaczną trwałość oraz odporność na rozerwanie. W połączeniu z korzystną ceną daje to produkt, który świetnie sprawdza się w każdym gospodarstwie domowym.

Gosia – worki na śmieci z LDPE

Przy zakupie worków na śmieci można kierować się różnymi kryteriami. Najczęściej brana jest pod uwagę objętość, a także kolor worków. Ważną rolę odgrywa również materiał wykonania. To właśnie on jest odpowiedzialny za stopień wytrzymałości produktów. Marka Gosia słynie z wykorzystania do produkcji worków LDPE. Jednak czym tak właściwie jest ten materiał? LDPE jest inaczej określane mianem folii polietylenowej o niskiej gęstości. Podstawowy materiał jest przeźroczysty, jednak w etapie produkcji może przybrać inny kolor. Ponadto LDPE jest rozciągliwe. Z materiału są tworzone zarówno worki na śmieci, jak i worki do pakowania żywności. W ofercie marki Gosia znajdziesz worki, które znakomicie nadają się do codziennego użytku. Możesz raz na zawsze zapomnieć o wiecznie rwących się workach, których nie da się nawet donieść do kosza na śmieci. Produkty Gosia to połączenie wytrzymałości i korzystnej ceny. 

Zastosowanie worków na śmieci Gosia

Worki na śmieci marki Gosia zostały wykonane z czarnej wytrzymałej folii. Solidny materiał sprawia, że worki nadają się na różnego rodzaju odpady. Mogą być w nich przechowywane zarówno lekkie plastikowe opakowania, jak i znacznie cięższe odpadki organiczne. Dodatkowym atutem czarnej folii jest fakt, że zapewnia ona dyskrecję. Nie musisz przejmować się tym, że w drodze do śmietnika sąsiedzi będą widzieli całą zawartość Twojego worka. W ofercie znalazły się worki o różnej objętości, dzięki czemu bez trudu znajdziesz wariant pasujący do sporego kosza pod zlewem, jak i do małego łazienkowego śmietnika. Worki Gosia nadają się nie tylko do przechowywania odpadów. Okazują się niezwykle przydatne również podczas przeprowadzki. To także świetny produkt dla osób z ogrodem. Jesienią zawsze konieczne okazuje się przeprowadzenie sezonowych porządków, w czym przydatne okażą się worki, wewnątrz których możesz schować np. liście. 


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018