X
MAX

Delikatne pasty do zębów dla dzieci

https://www.maxdrogeria.pl/delikatne-pasty-do-zebow-dla-dzieci-r815 https://www.maxdrogeria.pl/images/articles/00-pasty-dla-dzieci.jpg

Bardzo ważne jest, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci zdrowych nawyków. Zachowania takie procentują w przyszłości. Dotyczy to zarówno żywienia, jak i higieny i pielęgnacji. Mleczne zęby posiadają cienką warstwę szkliwa i zębiny, przez co są podatne na uszkodzenia. Jak przekonać dziecko do mycia zębów? Obecnie producenci łączą atrakcyjne wizualnie opakowania z pastami o różnych smakach. Dzięki temu bez trudu znajdziesz odpowiednią pastę dla każdego malucha.

Owocowe pasty dla dzieci

pasty owocoweJeżeli Twoje dziecko nie lubi smaku mięty, jeszcze nic straconego. Na rynku dostępnych jest wiele past o owocowych smakach. Dzięki takiemu rozwiązaniu sporo dzieci znacznie chętniej przystępuje do szorowania zębów. Jednym z najchętniej wybieranych produktów jest pasta Ecodenta o smaku poziomkowym. Preparat świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Artykuł zapewnia ochronę przed próchnicą oraz mikrourazami. Pasta jest bogata w ekstrakt marchwiowy, który jest odpowiedzialny za wzmocnienie zębów, a ponadto zmniejsza ich nadwrażliwość. Produkt posiada przyjemny poziomkowy smak, dzięki czemu mycie zębów staje się świetną zabawą. Dla dzieci do piątego roku życia polecana jest również pasta Jordan. Preparat skutecznie chroni przed powstawaniem próchnicy. Pasta nie ściera szkliwa, a jej kolejnym atutem jest delikatny malinowy smak. Produkt jest zamknięty w kolorowej tubce, która z pewnością przypadnie do gustu maluchom. Dla podobnej grupy wiekowej przeznaczona jest pasta do zębów Bobini. Produkt ma delikatny truskawkowy smak i zapach, dzięki którym codzienna pielęgnacja staje się znacznie przyjemniejsza.

Klasyczne pasty dla dzieci

pasty klasyczneZdarzają się też dzieci, którym nie odpowiada owocowy smak pasty. Na szczęście w ofertach producentów znalazły się również artykuły m.in. o delikatnych miętowych nutach. Dla dzieci do piątego roku życia polecana jest np. pasta Elmex, która może być używana już w chwili pojawienie się pierwszych zębów. Pasta utwardza niedojrzałe szkliwo miękkich i mlecznych zębów. Z kolei zawarty w paście aminofluorek jest odpowiedzialny za ochronę zębów przed próchnicą. Dla dzieci w przedziale wiekowym od sześciu do dwunastu lat świetnie nada się pasta Sensodyne Pro Szkliwo. Produkt posiada przyjemny miętowy smak, który momentalnie daje uczucie świeżości. Pasta zawiera fluorek sodu, który chroni zęby przed niszczącym działaniem kwasów. Jeżeli Twoje dziecko ma od sześciu do ośmiu lat, dobrym wyborem jest także pasta Aquafresh My Big Teeth. Produkt chroni zęby i dziąsła, zapewniając im zdrowie i zadbany wygląd.


MAX DROGERIA Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklepy internetowe CStore

copyright | 2018